Dzisiejsze oferty pracy Ząbki

Znaleźliśmy 3 oferty

Kierowca / Dostawca towaru kat. C Nowe

Twój zakres obowiązków: przewóz i dostarczanie towarów do Klienta, rozładunek towarów, zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta, dbałość o prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów, odpowiedzialność za utrzymanie powierzonego pojazdu we właściwym st

2024-05-03 13:30:15
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
AMIGO-HURT sp. z o.o
Dzisiaj z praca.pl

Przedstawiciel handlowy ds. HoReCa Nowe

Jeśli posiadasz doświadczenie w aktywnej sprzedaży lub obsłudze klienta, a rozmowy sprzedażowe nie sprawiają Ci problemu, szukamy właśnie Ciebie!Dla jednego z Naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego, branża spożywc

2024-05-03 11:54:00
Dzisiaj z jobs.pl

Pracownik hali Nowe

Sortowanie butelek w markecie spożywczym OBOWIĄZKI:Do zadań osoby pracującej na powyższym stanowisku należeć będzie:sortowanie pustych butelek według określonych standard ówsporządzanie protokoł ów wymaganych przez klientaWYMAGANIASzukamy właśnie Cie

2024-05-03 11:53:51

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Ząbki