Dzisiejsze oferty pracy Wólka Kosowska

Znaleźliśmy 2 oferty

Sprzedawca Nowe

Zakres obowiązków:kontakty z kontrahentami m.in. z Chin, sporządzanie raportów sprzedaży, współpraca z chińskim kierownictwem sklepu, obsługa klientów Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweJęzyk: chiński, w mowie -

2024-05-08 18:41:24
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Dzisiaj z Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Pracownik biurowa Nowe

Zakres obowiązków:zarządzanie korespondencją, odbieranie telefonów i prowadzenie rozmów, także w języku obcym m.in wietnamskim, archiwizowanie dokumentów, wprowadzanie danych do systemu, praca w zespole wietnamskojęzycznym Wymagania:Wymagania koniecz

od 4432 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Confidencial accounting spółka z ograniczoną...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Wólka Kosowska