Dzisiejsze oferty pracy Włoszczowa

Znaleźliśmy 5 ofert

Doradca Klienta - sklep RTV/AGD/IT Nowe

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - dobór produktów do potrzeb klientów - zapewnienie kompleksowej obsługi poprzez polecanie akcesoriów oraz usług dodatkowych - prowadzenie rozmów handlowych zgodnie z naszymi standardami - przyjmowanie dostaw - ekspozycja towarów -

2024-05-16 11:30:23
PeoplePro
Dzisiaj z aplikuj.pl

Inwentaryzacja w sklepie spożywczym. Włoszczowa Nowe

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50

2024-05-16 05:25:35
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
Work & Profit
Dzisiaj z infopraca.pl

Inwentaryzacja w sklepie spożywczym. Włoszczowa

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciąg

2024-05-15 18:36:09
Work&Profit Agencja Pracy Tymczasowej
Wczoraj z hrlink.pl

Monter

Zakres obowiązków:Przygotowanie i montaż elementów Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wynagrodzenie brutto: od 4 620 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określonyOpis oferty:Oferta dla osób zarejestrowanych w

2024-05-15 18:41:34
od 4620 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie

2024-05-16 11:00:21
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Dzisiaj z gowork.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Włoszczowa