Dzisiejsze oferty pracy Wieluń

Znaleźliśmy 9 ofert

Spawacz MIG/MAG Зварювальник

Zapewnij sobie stabilne zatrudnienie jako Spawacz MIG/MAG! Szukamy mężczyzn poniżej 55. roku życia, którzy posiadają doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG i chcą dołączyć do dynamicznego zespołu w zakładzie produkcyjnym specjalizującym się w..

2024-05-15 12:56:10
42 - 43 zł
Skilled Staff Solution
5,0
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Lakiernik Лакернік Маляр

# Skilled Staff Solution, firma z siedzibą w Wieluniu (woj. łódzkie), poszukuje Lakiernika do pracy na stałe. Opis stanowiska: - Przygotowywanie powierzchni do lakierowania. - Nakładanie lakieru na powierzchnie elementów. - Kontrola jakości..

2024-05-15 12:56:15
32 - 34 zł
5,0

Monter Konstrukcji Stalowych Монтер

Stanowisko: Monter Konstrukcji Stalowych Zakład pracy: Wielton Opis stanowiska: - Montaż konstrukcji stalowych - Spawanie konstrukcji stalowych - Cięcie i kształtowanie stali - Montaż elementów złącznych Oferujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie -..

2024-05-15 12:56:05
28 - 30 zł
Skilled Stuff Solution

Monter

Stanowisko: Monter Konstrukcji Stalowych Zakład pracy: Wielton Opis stanowiska: - Montaż konstrukcji stalowych - Spawanie konstrukcji stalowych - Cięcie i kształtowanie stali - Montaż elementów złącznych Oferujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie - Możliw

2024-05-15 12:56:42
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Skilled Stuff Solutions
Wczoraj z lento.pl

Spawacz MIG/MAG Сварщик Зварювальник

Zapewnij sobie stabilne zatrudnienie jako Spawacz MIG/MAG! Szukamy mężczyzn poniżej 55. roku życia, którzy posiadają doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG i chcą dołączyć do dynamicznego zespołu w zakładzie produkcyjnym specjalizującym się w produk

2024-05-15 12:56:40

Lakiernik

Місто Велюнь Wieluń Завод із виробництва причепів та напівпричепів до вантажівок Wielton Шукаємо чоловіків до 55 років на вакансію lakiernik лакерник маляр Ставка 32 зл/год нетто Обов 'язки: -нанесення лакофарбових матеріалів на попередньо підго

2024-05-15 12:56:37

Doradca klienta

Nowa Oferta Pracy dla Doradcy Klienta Dla naszego klienta, lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce, poszukujemy pracownika na stanowisko: DORADCA KLIENTA Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za

2024-05-15 10:25:02
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ADREAMS

Twoje zadania:dob ór produkt ów do potrzeb klient ówzapewnienie kkompleksowej obsługi poprzez polecenie akcesori ów oraz usług dodatkowychProwadzenie roz ów handlowych zgodnie z naszymi standardamiprzyjmowanie dostawekspozycja towar ówdbanie o ład i

2024-05-15 11:53:49
Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z jobs.pl

Monter klimatyzacji

Zakres obowiązków:Montaż elementów instalacji klimatyzacyjnych i cieplnych Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: PRAWO JAZDY B, obsługa elektronarzędzi, chęci do pracy, uczciwość Wynagrodzenie brutto: od 5 000

2024-05-15 18:41:24
od 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Warebud sp. z o.o
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Wieluń