Dzisiejsze oferty pracy Wałcz

Znaleźliśmy 9 ofert

operator wózka widłowego

Poszukiwani kandydaci na kurs kierowców wózków jezdniowych (widłowych) z egzaminem UDT. Praca dla absolwentów. ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY TEL. 723 - 405 - 247 Kontakt: Zakład Doskonalenia Zawodowego ul. Browarna 19 64-920 Piła tel. 723 405 247

2024-04-29 08:47:04
ZDZ
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

kierowca (rozwóz pieczywa)

Zatrudnię osoby do rozwozu pieczywa wymagania: uczciwość, operatywność, doświadczenie jako kierowca na samochodach dostawczych Kat. B, praca w godzinach nocnych 4.00 do 7.00, 6 dni w tygodniu

2024-04-29 12:01:48
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
drozdzyk
Wczoraj z lento.pl

Referent

Zakres obowiązków:udział w komisjach odbioru robót remontowych rozliczanie prac remontowo-konserwacyjnych wykonywanie obmiarów robot budowlanychprzygotowywanie specyfikacji technicznych na roboty budowlane Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie

2024-04-29 18:41:37
od 4400 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
16 wojskowy oddział gospodarczy -jednostka...
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

KASJER

KASJERacb93ed2-d7eb-40d7-82c9-d8324f2df485Obowiązki Profesjonalną obsługą klientów w kasieUtrzymywaniem porządku na stanowisku kasowymRozliczaniem się z codziennych utargówDbaniem o dobrą atmosferę w Twoim zespole (uśmiech, żart, koleżeńska pomoc to

2024-04-29 18:00:03
NETTO SP. Z O. O
Wczoraj z gowork.pl

Staż z urzędu pracy Pokojowa

Opis zadań:- zapoznanie się z obowiązujacym regulaminem pracy- przeszkolenie w zakresie procedur wewn. ochrony danych osobowych obowiązujacych w DPS Wałcz- utrzymanie nalezytej czystości i porząddku w pokojach mieszkalnych i pozostalych pomieszczenia

1790 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna

DORADCA KLIENTA INDYWIDUALNEGO

DORADCA KLIENTA INDYWIDUALNEGO1042778801Obowiązki masz bezpośredni kontakt z naszymi klientami zapewniając im kompleksową obsługę, jesteś profesjonalny/a i budujesz przyjazne relacje z klientami,pracujesz na swoją premię, prowadząc aktywną sprzedaż p

2024-04-29 18:00:09
PKO Bank Polski

Serwisant - Wałcz

Serwisant - Wałcz#1120803 Telekom Usługi Sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku, jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Naszym kluczowym part

2024-04-29 18:00:08
Hrappka.pl

Komunikacyjny Rzeczoznawca Terenowy

Komunikacyjny Rzeczoznawca TerenowyTwój zakres obowiązków Kontakt z Poszkodowanym/ą Przeprowadzanie oględzin szkód komunikacyjnych w miejscu uzgodnionym z Poszkodowanym/ą zgodnie z wytycznymi Towarzystw Ubezpieczeniowych Terminowe przekazywanie dokum

2024-04-29 18:00:04
INOTIS Centrum Likwidacji Szkód Sp. z o.o

Brand Master

Brand MasterTwój zakres obowiązków sprzedaż produktu w wyznaczonych punktach budowanie wizerunku marki na rynku przekazywanie informacji marketingowych o prezentowanych produktach aktywne pozyskiwanie nowych konsumentów dla marki Nasze wymagania dysp

OEX S.A

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Wałcz