Dzisiejsze oferty pracy Świecie

Znaleźliśmy 2 oferty

Operator wózka widłowego

Zakres obowiązków:obsługa wózka widłowego przy transporcie beli celulozowych na terenie fabryki Wymagania: Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określonyLiczba wolnych miejsc pracy:3Sposób aplikowania:bezpośrednio do p

2024-05-15 18:41:22
od 4800 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Seito Polska Sp. z o. o
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Asystent Kierownika Sklepu Nowe

Asystent Kierownika Sklepue47674Obowiązki Jako Asystent Kierownika Sklepu jesteś odpowiedzialny za optymalną sprzedaż naszego zaskakującego asortymentu i zarządzanie zespołem pracowników sklepu. Wspierasz menedżera w monitorowaniu sprzedaży i zapasów

2024-05-16 11:00:20
ACTION POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dzisiaj z gowork.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Świecie