Dzisiejsze oferty pracy Świebodzin

Znaleźliśmy 7 ofert

Agent ubezpieczeniowy

Znana marka. Wsparcie. Kariera. https://youtu.be/UmCcLslle2g https://youtu.be/hEOQ_f8DUZM https://www.youtube.com/watch?v=k90UkHwQwek https://youtu.be/IftiaZ8UbKs https://youtu.be/ZB7wLzNQwB4 Ag

2024-05-15 18:36:16
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE SA
Wczoraj z hrlink.pl

Doradca Ubezpieczeniowy

Znana marka. Wsparcie. Kariera. https://youtu.be/UmCcLslle2g https://youtu.be/hEOQ_f8DUZM https://www.youtube.com/watch?v=k90UkHwQwek Doradca Ubezpieczeniowy Twój zakres obowiązków: - Profe

2024-05-15 15:36:44

Sprzedawczyni / Sprzedawca NOWY SKLEP Świebodzin... Nowe

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Na stanowisku Starszej Sprzedawczyni / Starszego Sprzedawcy: - prowadzisz zmianę podczas nieobecności kierownika i jego zastępców, - organizujesz pracę zespołu, - wspierasz kierownika w monitorowaniu wskaźników biznesowych, - obsłu

2024-05-16 07:30:16
Aldi Sp. z o. o
Dzisiaj z aplikuj.pl

Logistyk – bez uprawnień – do księgowania towaru...

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów w

2024-05-15 16:29:01
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Formel D
Wczoraj z elevatosoftware.com

OPERATOR MASZYN Nowe

OPERATOR MASZYNObowiązki Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych Ciągły nadzór nad procesem produkcji Reagowanie na sytuacje niepożądane, usuwanie prostych awarii Kontrola jakości elementów Wykonywanie manualnych czynności produkcyjnych Wymagania Wyk

2024-05-16 11:00:21
Audit hr sp. z o.o
Dzisiaj z gowork.pl

Staż z urzędu pracy Fakturzystka

Opis zadań:- szkolenie bhp i ppoż.,- zapoznanie się z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji,- szkolenie z zakresu obsługi komputera wewnętrznych portali,- szkolenie z zakresu fakturowania przyjęć i wydań towaru oraz nauka wystawian

2024-05-15 18:41:24
1790 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji... Nowe

Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji - Świebodzin (lista kandydatów)3345770Obowiązki Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świa

2024-05-16 11:00:22
ZUS

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Świebodzin