Dzisiejsze oferty pracy Suchy Las

Znaleźliśmy 4 oferty

Pracownik sprzątający

Oferujemy: - umowę zlecenie - praca pon-pt w godz. 16:00 - 20:00 - stawka 27,70zł/h brutto - wynagrodzenie płatne do 10 dnia miesiąca Zakres obowiązków: sprzątanie biura, pomieszczeń socjalnych oraz sanitarnych

2024-05-15 14:52:45
27 - 28 zł
2FSG sp. z o.o
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Magazynier (m/k)

Główne zadania będą polegać na: prowadzeniu operacji magazynowych (przyjęcia, wydania, zwroty), wprowadzanie danych do systemu informatycznego, pozostałe prace magazynowe.Czego oczekujemy od kandydatów: sprawności fizycznej i zdolności manualnych, ba

2024-05-15 21:25:36
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Trenkwalder
3,4
Wczoraj z infopraca.pl

Przedstawiciel Handlowy - branża TSL

Opis stanowiska: poszukiwanie nowych możliwości biznesowych w obrębie sektora TSL na podległym terenie, przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy z klientami, utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi klientami oraz nawiązywanie no

2024-05-15 16:30:27
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Euro solution spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wczoraj z praca.pl

Producent palników zatrudni personel Nowe

-montowanie prostych elementów palnika -kontrola jakościowa produktu

2024-05-16 10:55:25
FALLWORK Sp. Z O. O
Dzisiaj z fallwork.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Suchy Las