Dzisiejsze oferty pracy Strzegom

Znaleźliśmy 4 oferty

magazynier Nowe

Masz uprawnienia UDT, ale brakuje Ci doświadcznia.A może jesteś specjalistą w dziedzinie obsługi wózka widłowego, ale szukasz nowej pracy i nowych możliwości?Trafiłeś w idealne miejsce ponieważ każdy z Was jest dla nas na wagę złota.Oczekujemyksiążec

2024-05-03 11:54:00
Dzisiaj z jobs.pl

Technik utrzymania ruchu Nowe

Oferta:Umowa o pracę na pełny etat –bezpośrednio w strukturach firmyDarmowy transport z Wałbrzycha, Świebodzic, Świdnicy i BolkowaWynagrodzenie podstawowe od 6000 zł do 8000 zł bruttoDodatek za pracę w niedzielę 130 zł bruttoPremia miesięczna do 10%

2024-05-03 11:53:59
Rodzaj pracy: Stała

Doradca klienta Nowe

Twoje zadania:dob ór produkt ów do potrzeb klient ówzapewnienie kkompleksowej obsługi poprzez polecenie akcesori ów oraz usług dodatkowychProwadzenie roz ów handlowych zgodnie z naszymi standardamiprzyjmowanie dostawekspozycja towar ówdbanie o ład i

2024-05-03 11:53:54

2024-05-03 11:53:50

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Strzegom