Dzisiejsze oferty pracy Środa Wielkopolska

Znaleźliśmy 8 ofert

Spawacz MAG 135 FW/BW Nowe

Opis oferty pracy: LAXO Work - jesteśmy dynamicznie działającą firmą z polskim kapitałem, specjalizujemy się w obsłudze sektora głównie przemysłowego. Oferujemy nowoczesne rozwiązania HR w obszarze outsourcingu, pracy tymczasowej i rekrutacji...

2024-04-29 13:57:56
47 - 55 zł
LAXO Work
Dzisiaj - aplikuj przez Nuzle

Spawacz/ Spawaczka Nowe

Solaris Bus & Coach sp. z o.o. to jeden z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów. Bazując na 25-letnim doświadczeniu i ponad 20 000 wyprodukowanych pojazdach, Solaris każdego dnia wpływa na jakość komunikacji miejskiej w..

2024-04-29 09:22:27
Solaris Bus Coach
4,0

Elektromechanik- pracownik produkcji Nowe

Opis stanowiska: wykonywanie instalacji elektrycznych, napraw i konserwacji urządzeń elektrycznych prowadzenie przeglądów technicznych oraz usuwanie bieżących awarii jak i ciągłości pracy maszyn obsługa i utrzymanie prawidłowego stanu..

2024-04-29 09:46:34
6000 - 7500 zł
Level Work

Doradca Klienta Nowe

Jeżeli jesteś osobą, zatrudnioną na podstawie umowy o pracę, albo umowę zlecenie, dzieło lub jesteś studentem, aczkolwiek Twoje wynagrodzenie nie jest w pełni zadowalające. Rozglądasz się za dodatkowym dochodem, mam dla Ciebie rozwiązanie, w..

2024-04-29 12:35:22
Alicja Małecka - Obiektywne doradztwo

Spawacz MIG/MAG Nowe

HR LEGAL Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski oraz UE, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 24557. W związku z realizacją projektu dla Kl

2024-04-29 18:00:02
Hr legal spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Dzisiaj z gowork.pl

Przedstawicielka handlowa/ Przedstawiciel handlowy... Nowe

Przedstawicielka handlowa/ Przedstawiciel handlowy w branży akcesoriów motoryzacyjnychTwój zakres obowiązków Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów – m.in. warsztaty samochodowe, salony i serwisy samochodowe Promowanie produktów oferowanyc

2024-04-29 18:00:09
WURTH POLSKA Sp. z o. o

Zastępca Kierownika Sklepu / Заступник керівника... Nowe

Zastępca Kierownika Sklepu / Заступник керівника магазину4186392Obowiązki Współpraca z zespołem – organizowanie pracy i motywowanie pracowników Zamawianie towarów i zapewnienie ich dostępności dla klienta Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów R

2024-04-29 18:00:04
STOKROTKA sp. z o. o

PRACOWNIK WYKŁADAJĄCY TOWAR Nowe

PRACOWNIK WYKŁADAJĄCY TOWARc048ed93-148a-4006-8772-864080af89b2Obowiązki Wykładaniem towarówKontrolą terminów przydatności produktówPrawidłowym eksponowaniem towarów na półkachDbaniem o dobrą atmosferę w Twoim zespole (uśmiech, żart, koleżeńska pomoc

2024-04-29 18:00:03
NETTO SP. Z O. O

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Środa Wielkopolska