Dzisiejsze oferty pracy Skarżysko Kamienna

Znaleźliśmy 7 ofert

Sprzedawca w sklepie mięsnym Nowe

Zatrudnimy do pracy w firmowym sklepie mięsnym w Skarżysku Kamiennej. Praca na cały etat, w systemie zmianowym, w niewielkim zespole. Obowiązki: -obsługa klienta -dbanie o ekspozycję towaru - -dbanie o czystość sklepu i stanowiska pracy -składanie za

2024-05-16 08:43:06
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
P.M. Zychowicz
Dzisiaj z lento.pl

Sklep mięsny Skarżysko Kamienna Nowe

Zatrudnimy sprzedawców do nowego firmowego sklepu mięsnego w Skarżysku Kamiennej. Opis zadań: -dbanie o ekspozycję towaru -obsługa klienta -dbanie o czystość sklepu i stanowiska pracy -pr

2024-05-16 12:18:01
4242 - 4600 zł
Magdalena
Dzisiaj z olx.pl

Pracownik salonu gier na automatach (z obsługą... Nowe

2024-05-16 08:47:02
Totalizator Sportowy
4,5
Dzisiaj z totalizator.pl

Staż z urzędu pracy Technik informatyk

Opis zadań:wykonywanie czynności montażowych (demontaż i montaż, uruchamianie) urządzeń i sieci informatycnych oraz urządzeń komputerowych,konfigurowanie sprzętu komputerowego:- obsługa oprogramowania używanego w firmie,- montaż i demontaż podzespołó

2024-05-15 18:41:34
1790 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Pracownik hali w markecie budowlanym Skarżysko-Kamienna Nowe

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50

2024-05-16 11:00:21
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Dzisiaj z gowork.pl

Instruktor

Zakres obowiązków:jazdy z kursantem , dokumentacja przebiegu zajęć, wykłady Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodoweUprawnienia: Prawo jazdy kat. B, prawo jazdy kat B Wynagrodzenie brutto: od 30 PLNSystem wynagradzania:Czasowy z

Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
Jedliński marcin ośrodek szkolenia kierowców...

WYNIKI REKRUTACJI Stanowisko ds. opracowania... Nowe

WYNIKI REKRUTACJI Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji-Skarżysko - Kamienna3345517Obowiązki Zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi

2024-05-16 11:00:22
ZUS

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Skarżysko Kamienna