Dzisiejsze oferty pracy Siedlec

Znaleźliśmy 3 oferty

Psycholog Nowe

Wymiar godzin 15/18 od godz.8.00 Wymagania: Udokumentowane kwalifikacje Zakres obowiązków: Psycholog Szkoły Podstawowej W razie pytań zapraszamy do kontaktu: tel. 797722003 poczta@zspigsiedlec

2024-05-31 15:37:51
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich...
Dzisiaj z ofertypracy.edu.pl

Zatrudnimy nauczyciela psychologa do ZPP w Tuchorzy w wymiarze 12/22 etatu. Jeżeli nauczyciel jest w trakcie studiów i nie posiada jeszcze pełnych kwalifikacji wystąpimy o zgodę na zatrudnienie d

2024-05-31 15:37:50
ZESPÓŁ PUBLICZNYCH PRZEDSZKOLI W TUCHORZY

Kierowca kat b - kurier Nowe

Zakres obowiązków:Rozwożenie części po warsztatach- kontakt po godz. 16.00 Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalneUprawnienia: PRAWO JAZDY kat. B Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas nieokreślonyLiczb

2024-05-31 18:41:39
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
AUTO - CZĘŚCI PIOTR GRELAK
Dzisiaj z Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Siedlec