Dzisiejsze oferty pracy Rawicz

Znaleźliśmy 4 oferty

Inżynier ds. Automatyzacji procesów

Zakres obowiązków / opis stanowiska: Realizacja projektów zespołowych i inwestycyjnych Projektowanie rozwiązań automatyki do zastosowań technicznych oraz programowanie systemów automatycznych, takich jak sterowniki PLC, interfejsy wizualizacyjne..

2024-05-07 09:43:56
od 9000 zł
LW praca
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Magazynier

Zakres obowiązków:przyjmowanie i wydawanie towarów;utrzymywanie porządku w magazynie;bezpośredni kontakt z klientem; Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweWymagania dodatkowe: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, DOŚWIADCZENIE

2024-05-07 18:41:29
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu

Operator węzła betoniarskiego

Zakres obowiązków:koordynowanie dostaw betonuoraz prowadzenie bieżącej dokumentacji; zapewnienie odpowiedniej ilości surowców do produkcji; współpraca z działem technologicznym; dbanie o stan techniczny węzła betoniarskiego- wykonywanie bieżącej kons

od 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała

Fakturzystka (3/4 etatu)

Zakres obowiązków:pisanie dowodów dostaw, wystawianie faktur, robienie zbiorówek produkcji Wymagania:Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, obsługa programu SubiektWymagania dodatkowe: Wykształcenie: średnie zawodoweInne wymagania: dys

od 3682 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Anna Powierza Piekarnia Cukiernia

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Rawicz