Dzisiejsze oferty pracy Radziejów

Znaleźliśmy 6 ofert

Doradca Klienta/Sprzedawca w Neonet – Radziejów

Od 20 lat nasi eksperci wychodzą naprzeciw potrzebom konsumentów branży RTV i AGD – obecnie już w ponad 200 salonach w Polsce. Dlaczego my? Zapewniamy możliwość ciągłego podnoszenia swoich kompetencji..

2024-04-29 12:26:59
NEONET S.A. w restrukturyzacji
4,2
Wczoraj z erecruiter.pl

Doradca Klienta

Zapewnimy Ci:średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że:ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. złponad 20% zarabia 7 – 8 tys. złsam/a zdecydujesz, w której grupie będziesz!promesę, czyli

2024-04-29 21:25:40
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Adreams M. Smerda Sp. k
Wczoraj z infopraca.pl

Główne zadania: - obsługa klientów oraz pomoc w doborze najlepszego dla nich sprzętu - aktywna sprzedaż oraz realizacja założonych planów sprzedażowych - dbanie o wygląd salonu i ekspozycję produktową - poszerzanie wiedzy i śledzenie...

2024-04-29 18:17:20
NEONET S.A
Wczoraj z flexi.pl

KUCHARZ (KUCHNIA EUROPEJSKA)

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji

2024-04-29 18:00:08
HR Support
Wczoraj z gowork.pl

Kasjer handlowy

Zakres obowiązków:przyjmowanie należności od klientów, rozliczanie kasy, przekazywanie utargów Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, średnie ogólnokształcąceUprawnienia: obsługa kasy fiskalnej, Obsługa komputera Wynagrodzeni

2024-04-29 18:41:24
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

Pakowacz ręczny

Zakres obowiązków:kompletowanie zamówień klientów, pakowanie towarów do wysyłki Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodoweUprawnienia: Obsługa komputera Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLNRodzaj umowy:Umow

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Radziejów