Dzisiejsze oferty pracy Przeworsk

Znaleźliśmy 2 oferty

Praca na produkcji- Tapicer- 1 zmiana Nowe

Pracownik produkcji - Tapicer Twoim zadaniem będzie tapicerowanie krzeseł przy użyciu narzędzi ręcznych. Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku. Lokalizacja: Przeworsk Zapewniamy: *Pracę na 1 zmianę (poniedziałek- piątek) (6-14) *Umowę o..

2024-05-09 11:50:32
Bailey flexwork spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
4,7
Dzisiaj - aplikuj przez Nuzle

Tapicer

Opis stanowiska: - Tapicerowanie krzeseł przy użyciu narzędzi ręcznych Wymagania: - Zdolności manualne - Chęci do nauki nowych umiejętności

2024-05-08 13:40:09
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
4,7
Wczoraj z app.hrappka.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Przeworsk