Dzisiejsze oferty pracy Pruszków

Znaleźliśmy 8 ofert

Operator Maszyn

Opis stanowiska: • Przygotowanie oraz obsługa maszyny wykrawającej • Nadzór nad jakością produktów wykonywanych • Segregację odpadu produkcyjnego oraz okołoprodukcyjnego • Nadzór nad stanem technicznym maszyn Wymagania: • Doświadczenie na..

2024-04-30 09:19:07
7000 - 8000 zł
LWrekrutacja
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Operator maszyn (wykrawających)

Opis stanowiska: - przygotowanie oraz obsługa maszyny wykrawającej (gł. Bobst), - nadzór nad jakością wykonywanych produktów, - nadzór nad stanem technicznym maszyn, Wymagania: - doświadczenie na podobnym stanowisku, - dyspozycyjność do pracy..

2024-04-30 09:18:30
5000 - 7500 zł
Level Work

Operator maszyn wykrawających

Wymagania: -doświadczenie na podobnym stanowisku, -mile widziana znajomość obsługi maszyn: Bobst 106 visioncut, Bobst 103 ER, Bobst 104 ER, -dyspozycyjność do pracy zmianowej, -umiejętność czytania dokumentacji. Warunki pracy: -umowę o pracę na..

2024-04-30 09:20:06
Level Work

Inżynier ds. Urządzeń Elektroenergetycznych

Twój zakres obowiązków: Weryfikacja funkcjonalności wymaganych dla urządzeń układów pomiarowo-rozliczeniowych LZO, nowo dostarczanych, wydawanych do instalacji na sieci zarówno w zakresie sprzętowym jak programowym. Weryfikacja i tworzenie zapotrzebo

2024-04-30 10:01:23
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PGE DYSTRYBUCJA S.A
Wczoraj z praca.pl

Laborant / Analityk Laboratorium / Specjalista

(Pion Laboratoriów/ Laboratorium "Pruszków")

2024-04-30 13:55:50
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji...
1,6

McDonald’s CH Nowa Stacja Pruszków – praca do...

PRACUJ Z NAMI! Chcesz pracować w miejscu uwielbianym przez ludzi? Dołącz do zgranej ekipy McDonald's! Dlaczego warto? McDonald's to jedna z najczęściej odwiedzanych restauracji na świecie, sz

2024-04-30 09:36:45
McDonald's Polska
Wczoraj z hrlink.pl

Przedstawiciel handlowy ze znajomością języka...

Pozyskiwanie nowych klientów; prezentacja oferty firmy; promocja usług i towarów firmy; negocjowanie warunków długoterminowej współpracy; uczestnictwo w wystawach tematycznych (Automotive)

2024-04-30 09:20:45
SP EUROPE Sp. z o.о

Roznoszenie ulotek do skrzynek pocztowych - Pruszków

AK Media Dystrybucja Agencja Reklamowa Kolportaż ulotek & Plakatowanie Zatrudni uczciwe osoby do: Roznoszenia ulotek do wyłącznie skrzynek pocztowych PROSIMY O REJESTRACJE WYŁĄCZNIE OSOBY UCZCIWE I NAPRAWDĘ CHĘTNE DO PRACY JEST TO BARDZO CIĘŻKA PRAC

2024-04-30 11:22:02
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
AK Media Dystrybucja
Wczoraj z lento.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Pruszków