Dzisiejsze oferty pracy Piekary Śląskie

Znaleźliśmy 3 oferty

Elektromonter - delegacje Polska/Niemcy - polska...

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Okablowywanie instalacji elektrycznych i montaż tras kablowych, - Podłączanie szaf sterowniczych oraz paneli kontrolnych, - Podłączanie instalacji elektrycznych do rozdzielni. WYMAGANIA: - Wykształcenie techniczne lub zawodowe: e

2024-05-02 15:30:17
Pracownicy Budowlani Sp. z o. o
Wczoraj z aplikuj.pl

Elektryk

Zakres obowiązków:Obsługa wewnętrznych instralacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczneInne wymagania: wykszt. zawodowe kierunkowe lub średnie techniczne, obsługa wewnę

2024-05-02 18:41:36
do 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W PIEKARACH ŚlĄSKICH
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Mistrz ds. budowy i remontów

Zakres obowiązków:Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi, doświadczenie zawodowe w kierowaniu pracami remontowymi, biegła obsługa komputera, sporządzanie kosztorysów, doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników, umiejętność szybkiej anal

2024-05-02 18:41:34
od 4600 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Piekary Śląskie