Dzisiejsze oferty pracy Oświęcim

Znaleźliśmy 7 ofert
Oferta Wyróżniona

Psycholog dziecięcy

Poszukujemy Psychologa dziecięcego. GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU: Prowadzenie pełnego procesu diagnostycznego dziecka Sporządzanie dokumentacji pracy diagnostycznej i terapeutycznej Prowadzenie konsultacji oraz terapii dzieci Współtworzenie..

2024-05-07 16:30:41
4000 - 7000 zł
Instytut Mowy
5,0
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Terapeuta Integracji Sensorycznej

Poszukujemy Terapeuty SI do pracy z dziećmi. GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU: Prowadzenie pełnego procesu diagnostycznego dziecka Sporządzanie dokumentacji pracy diagnostycznej i terapeutycznej Prowadzenie konsultacji oraz terapii dzieci..

2024-05-07 16:30:36
3000 - 6000 zł
5,0

Operator produkcji - praca od zaraz!

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandyd

2024-05-07 08:50:04
Manpower Poland
2,6
Wczoraj z gratka.pl

Monter Stolarki Drzwiowej / Magazynier

Montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych obsługa Klienta przyjmowanie i wydawanie materiałów z magazynu przygotowywanie zamówień dla Klientów rozładunek i załadunek towarów posługiwanie się przyjętym w magazynie systemem identyfikacji towarów utrzymy

2024-05-07 14:41:31
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak
Wczoraj z praca.pl

Zadania:Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych Montaż elementów siedzeń samochodowychNadzór nad jakością wytłaczanych detaliWspółpraca z pozostałymi działamiWymagania:Dobra organizacja pracyDokładność i zaangażowanie w pracęDyspozycyjność do pracy w

2024-05-07 11:53:58
Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z jobs.pl

Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta

Dynamicznie rozwijający się portal sprzedaży aukcyjnej maszyn i urządzeń dla przemysłu oraz rolnictwa poszukuje kandydatów na stanowisko:Agent terenowy Terenowy-specjalista ds. obsługi klientaObowiązki aktywne pozyskiwanie nowych przedmiotów (maszyn

2024-05-07 11:00:21
Flotilo Sp. z o.o
Wczoraj z gowork.pl

Doradcy Techniczno-Handlowy

Dołącz do naszego zespołu. Nasza firma to 30 letnie doświadczenie poparte licznymi referencjami. Dostarczamy naszym klientom wyspecjalizowane rozwiązania dla przemysłu oparte na chemii technicznej. CT-CARD to przede wszystkim zespół doświadczonych sp

2024-05-07 11:00:24
CT-CARD SP. Z O.O

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Oświęcim