Dzisiejsze oferty pracy Oława

Znaleźliśmy 6 ofert

Monter żaluzji w Holandii/Praca od zaraz!

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb

2024-05-15 12:36:05
InterKadra Sp. z o. o
Wczoraj z hrlink.pl

Kierownik Magazynu

Are you ready to take the helm in managing logistics operations? We're seeking a dynamic individual to join our team as a Warehouse Manager.Responsibilities:Managing the execution of component deliveries and shipments of finished products for facilit

2024-05-15 11:53:56
Wczoraj z jobs.pl

Technik obsługi budynku (galeria handlowa)

Zakres obowiązków:- utrzymanie techniczne nieruchomości,- eksploatacja infrastruktury technicznej nieruchomości i nadzór nad nią,- bieżące naprawy i konserwacja na instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, grzewczej, gazowej oraz pozostałych ins

2024-05-15 18:41:21
od 5300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
UNIMEX sp. z o. o
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Oławie

Pracownik socjalny

Zakres obowiązków:Świadczenie pracy socjalnej: przeprowadzanie rodzinnych wywiadów środowiskowych oraz ich aktualizacji, a także stosowanie innych narzędzi pracy socjalnej m.in. kontraktów socjalnych, projektów socjalnych u osób ubiegających się o pr

od 4500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Miejski ośrodek pomocy społecznej w oławie

Staż z urzędu pracy Specjalista do spraw kadr

Opis zadań:- prowadzenie akt osobowych,- obsługa programu Gratyfikant- przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem i nawiązywaniem stosunku pracy,- prowadzenie ewidencji czasu pracy,- zapoznanie i przeszkolenie w zakresie regulaminów organi

1790 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna

Pracownik produkcji

Zakres obowiązków:Zalewanie betonu, zbieranie/rozbieranie form. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wynagrodzenie brutto: od 4 432 PLNRodzaj umowy:Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługLiczba wolnych miejsc pracy:30Opis ofert

od 4432 zł Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Oława