Dzisiejsze oferty pracy Nisko

Znaleźliśmy 4 oferty

Pracownik Produkcji

Pracownik Produkcji Miejsce pracy: Zarzecze, powiat niżański Voster to polska firma rodzinna o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy jednym z najwięk-szych producentów drzwi wewnętrznych w Polsce. Wyznaczamy trendy w zakresie innowa-cyjności..

2024-05-15 08:10:43
VOSTER
3,3
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Magazynier

MAGAZYNIER Miejsce pracy: Zarzecze, powiat niżański Voster to polska firma rodzinna o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy jednym z największych producentów drzwi wewnętrznych w Polsce. Wyznaczamy trendy w zakresie innowacyjności oferując szeroki..

2024-05-15 08:10:41
VOSTER
3,3

Inspektor weterynaryjny

Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko: Inspektor weterynaryjny Do spraw: bezpieczeństwa żywności w Zespole ds. bezpieczeństwa żywności, pasz i utylizacji

2024-05-15 08:00:02
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Nisku
Wczoraj z Biuletyn informacji publicznej

Kierowca samochodu dostawczego

Zakres obowiązków:Według zawodu. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodoweUprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określonyOpis oferty:Oferta dla osób zarejestrowanych

2024-05-15 18:41:29
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Nisku

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Nisko