Dzisiejsze oferty pracy Myszków

Znaleźliśmy 2 oferty

REHABILITANT RUCHOWY Nowe

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: - Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: rehabilitacja, fizjoterapia - Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne - Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pra

2024-05-16 07:31:03
PRZEDSZKOLE NR 4
5,0
Dzisiaj z aplikuj.pl

Rehabilitant ruchowy

Zakres obowiązków:Praca z dziećmi o specjalnych potrzebach kształcenia. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: rehabilitacja, fizjoterapiaUprawnienia: Przygotowanie pedagogiczneWymagania dodatkowe: Uprawnien

2024-05-15 18:41:32
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
5,0
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Myszków