Dzisiejsze oferty pracy Kraśnik

Znaleźliśmy 5 ofert

Kasjer-sprzedawca Nowe

Zakres obowiązków:Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweUprawnienia: Obsługa kas fiskalnychInne wymagania: Doświadczenie zawodowe 6 miesięcy. Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLNRodzaj umowy:Um

2024-04-29 18:41:25
od 2121 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe...
Dzisiaj z Powiatowy Urząd Pracy w Kraśniku

Piekarz Nowe

Zakres obowiązków:przygotowanie ciasta i wypiek pieczywa Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, zasadnicze zawodowe Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na okres próbnyLiczba wolnych miejsc pracy:2Sposób apl

od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wyrób i sprzedaż pieczywa-kazimierz wojcieszyn

Przedstawiciel handlowy Nowe

Przedstawiciel handlowyTWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW: uczciwa i etyczna sprzedaż nowoczesnych produktów budowanie sieci zadowolonych Klientów zawieranie umów i nadzór nad ich realizacją współtworzenie naszej Firmy dzięki Twoim nowatorskim pomysłom WYMAGANIA

2024-04-29 18:00:05
Hydro NRG Sp. z o.o
Dzisiaj z gowork.pl

Kasjer - Sprzedawca / КАСИР-ПРОДАВЕЦЬ Nowe

Kasjer - Sprzedawca / КАСИР-ПРОДАВЕЦЬ4217917Obowiązki Profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży Obsługa stanowiska kasowego Dbanie o prawidłową ekspozycję oraz jakość produktów Utrzymanie porządku w sklepie Wymagania Zaangażowanie i motywacja d

2024-04-29 18:00:04
STOKROTKA sp. z o. o

Sprzedawca na Stoisku Mięsnym / Продавець у м'ясному... Nowe

Sprzedawca na Stoisku Mięsnym / Продавець у м 'ясному відділі4217863Obowiązki Profesjonalna obsługa klientów na stoisku Prawidłowa ekspozycja i zatowarowanie lady serwisowej Dbałość o jakość towaru, prawidłowe oznaczenia i terminy ważności Utrzy

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Kraśnik