Dzisiejsze oferty pracy Kleszczów

Znaleźliśmy 2 oferty

Lekka praca do porządków w ogrodzie

Szukam osób, osoby na terenie gminy Kleszczów do pracy w ogrodzie. Lekka praca jak wyrywanie chwastów z rabat oraz wyrównanie szpadlem ziemi koło ogrodzenia . Praca na max 4-8 godzin. Płacę 20 zł na rękę za godzinę pracy

2024-05-09 10:52:37
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Sezonowa
Kleszczów
Wczoraj z lento.pl

Sprzątaczka

Zakres obowiązków:Sprzątanie pomieszczeń administracyjno-biurowych, zaplecza socjalno-sanitarnego, ciągów komunikacyjnych i innych. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweWymagania pożądane: Uprawnienia: Prawo jazdy

2024-05-09 18:41:22
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
ROKA PLUS Sp. z o. o
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Kleszczów