Dzisiejsze oferty pracy Kępno

Znaleźliśmy 9 ofert

Asystent Kierownika / Cropp / Pasaż Kępiński... Nowe

Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay - kolekcje naszych pięciu marek prezentujemy stacjonarnie już w blisko 30 krajach! Sprawne funkcjonowanie salonów sprzedaży LPP nie byłoby możliwe bez pracowników..

2024-05-16 08:52:24
LPP S.A
3,0
Dzisiaj z erecruiter.pl

Tapicer meblowy Nowe

Poszukujemy Tapicera Mebli Wymagania: 3 lata doświadczenia w tapicerowaniu mebli Oferujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie - Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego -Praca od poniedziałku do piątku z możliwością pracy w sobotę Zapraszamy..

2024-05-16 12:58:35
LEVELWORK
Dzisiaj - aplikuj przez Nuzle

Zatrudnimy Panią do sprzątania biur Nowe

Firma Sprzątająca zatrudni Panią do sprzątania powierzchni biurowych w mieście Kępno ul. Młyńska. Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku na pełny etat od godz. 11-18. Obowiązki: Sprzątanie powierzchni biurowych Zamiatanie, odkurzanie, mycie po

2024-05-16 10:42:12
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
Panel Serwis
Dzisiaj z lento.pl

PRACA OD ZARAZ!!!

DINO POLSKA S.A. POSZUKUJE KASJERA/SPRZEDAWCY DO SKLEPU W MIEJSCOWOŚCI OLSZOWA!!! Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w Dino Polska S.A.! Opis stanowiska: – Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego – Przygotowywanie towaru do spr

2024-05-15 18:06:48
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Dodatkowa
DINO POLSKA
Wczoraj z lento.pl

Proste prace dla emeryta/rencisty

Oferuję proste, przydomowe prace dla sprawnego emeryta/rencisty. Utrzymanie porządku, drobne naprawy itp

2024-05-15 17:35:55
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
Solter

Kosztorysant w zakresie budownictwa

Zakres obowiązków:Przygotowywanie kosztorysów, analiza dokumentacji projektowej i dokumentów przetargowych, przygotowywanie dokumentów potrzebnych do sporządzania wyceny, oferty. Wymagane umiejętności analizowania dokumentacji technicznej, sporzadzan

2024-05-15 18:41:36
do 8000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Beolini spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Pomoc kuchenna

Zakres obowiązków:Pomoc przy przygotowywaniu dań. Miejsce wykonywania pracy restauracja La Costa. Praca również w soboty. Wymagane doświadczenie. Wynagrodzenie do ustalenia. Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Pozostali kucharze (wymagany staż - la

od 4242 zł Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
P.H.U. OAZA S.C

Kucharz

Zakres obowiązków:Przygotowywanie dań mięsnych. Miejsce wykonywania pracy restauracja La Costa. Praca od poniedziałku do soboty. Wynagrodzenie do ustalenia. Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)Wymagani

od 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała

ОБИВЩИК Nowe

Projektanci Kariery - это холдинг, который работает на территории Европы с 2000 года. Мы специализируемся на предоставлении персонала в металлургической, логистической, мебельной и производственной отраслях. Трудоустраиваем как специалистов, так и не

2024-05-16 11:00:23
Projektanci Kariery
Dzisiaj z gowork.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Kępno