Dzisiejsze oferty pracy Hajnówka

Znaleźliśmy 3 oferty

Sprzedawca/Kasjer (wsparcie marketu na okres...

Oczekujemy: znajomości podstawowych zasad obsługi klienta energicznej i przyjaznej osobowości sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków umiejętności pracy w grupie oraz znajomości zasad praw

2024-05-20 17:03:14
Kaufland
Wczoraj z jobs.kaufland.com

Mechanik -konserwator

Zakres obowiązków:Praca fizyczna, wykonywanie napraw i konserwacji maszyn i urządzeń. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweWymagania pożądane: Wykształcenie: średnie zawodoweInne wymagania: mile widziane doświadczenie zawo

2024-05-20 18:41:27
od 4500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Hajnówce
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Hajnówce

Elektryk-automatyk

Zakres obowiązków:Praca fizyczna, wykonywanie czynności związanych z obsługą urządzeń technologicznych, usuwanie zaistniałych problemów, awarii i usterek związanych z pracą urządzeń Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweWym

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Hajnówka