Dzisiejsze oferty pracy Gryfino

Znaleźliśmy 2 oferty

Doradca Klienta- umowa zlecenie

Dla Lidera branży RTV/AGD/IT Poszukujemy Doradcy Klienta. Dołącz do nas i zostań Expertem ! Zakres obowiązków - sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy - zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji

2024-05-20 14:36:20
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
PeoplePro
Wczoraj z lento.pl

Mechanik wydziałowy

Zakres obowiązków:Naprawa, kontrola oraz konserwacja maszyn/ urządzeń i instalacji produkcyjnych; przygotowywanie części zamiennych i podzespołów; Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik-monter maszyn i urządzeń* (wymagany staż - lata: 0, mies

2024-05-20 18:41:33
od 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Gryfino