Dzisiejsze oferty pracy Gniezno

Znaleźliśmy 4 oferty

Kucharz

Zakres obowiązków:przygotowywanie i wydawanie posiłków, przygotowywanie pólproduktów do produkcji, obsługa kasy fiskalnej Wymagania:Wymagania pożądane: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLNRodzaj umowy:

2024-04-30 18:41:40
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Pizzeria wenecja dorota kubicka
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Robotnik gospodarczy

Zakres obowiązków:sprzątanie powierzchni magazynowych , dbanie o ład i porządek Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określonyOpis oferty:Oferta dla osó

Staż z urzędu pracy Pomoc admnstracyja

Opis zadań:wg programu stażu Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Stypendium brutto: 1 790,3 PLNRodzaj umowy:Nie dotyczyOpis oferty:Oferta dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracySposób aplikowania:za pośrednictwem

1790 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna

PRACA NA DZIALE ART. ŚWIEŻYCH

- obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy, - utrzymywanie porządku na ladzie i w lodówkach, - wykładanie towaru na półki ( dział lady, tj. wędliny i mięso, sery, ryby)

2024-04-30 17:55:24
FALLWORK Sp. Z O. O
Wczoraj z fallwork.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Gniezno