Dzisiejsze oferty pracy Głuchołazy

Znaleźliśmy 3 oferty

Pracownik socjalny

Zakres obowiązków:Zadania wskazane w art. 119 ustawy o pomocy społecznej. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)Uprawnienia: Komputer - podstawy obsługi komputera i internetu, Dobre zdolności interpersonalne oraz komun

2024-09-20 18:41:29
od 6200 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Ośrodek Pomocy Społecznej
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Praca na szklarni dla osób z doświadczeniem!

Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) to doświadczony partner rekrutacyjny. Poszukujemy doświadczonych pracowników szklarni. Praca na szklarni dla osób z doświadczeniem!Obowiązki - praca na szklarni z kwiatami lub warzywami (w zależności od projektu

2024-09-20 11:00:41
KBTI Poland
Wczoraj z gowork.pl

Pracownik magazynu, komisjoner - mroźnia (Almere)

Opis pracy: Praca w Holandii w miejscowości Almere. Praca polega na zbieraniu zamówień na magazynie LIDL przy użyciu zestawu słuchawkowego. Praca na jedną, poranną zmianę. Praca na dziale mroźni (deep freeze, -25°). Praca na jedną, poranną zmianę. Wy

2024-09-20 09:56:43
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PRAMER
Wczoraj z lento.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Głuchołazy