Dzisiejsze oferty pracy Ełk

Znaleźliśmy 3 oferty

PRACA budowlaniec/pracownik fizyczny Niemcy Nowe

Zatrudnię od zaraz osoby do pracy przy budowie farm fotowoltaicznych. PRACA przy montażu oraz paneli fotowoltaicznych - NIEMCY. Doświadczenie nie jest wymagane chętnie nauczymy pracowników wszystkiego od podstaw. Zapewniamy zakwaterowanie oraz..

2024-05-16 10:05:51
Ecotec Polska
Dzisiaj - aplikuj przez Nuzle

Robotnik gospodarczy - ładowacz

Zakres obowiązków:praca przy odbiorze nieczystości stałych z terenu miasta Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweInne wymagania: odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu zadań, umiejętność pracy w zespole Wynagrodzenie brutto: od

2024-05-15 18:41:35
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z...
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Referent ds. kadrowo-księgowych

Zakres obowiązków:referent ds. kadrowo-księgowych Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określonyOpis oferty:Oferta dla osób zarejestrowanych w urzę

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Ełk