Dzisiejsze oferty pracy Czeladź

Znaleźliśmy 2 oferty

Młodszy specjalista do spraw relacji z klientem

Zakres obowiązków:Obsługa klienta, wystawianie faktur sprzedaży, wystawianie dokumentów magazynowych. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcąceJęzyki: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany, u

2024-09-20 18:41:32
do 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Elbit śliwińscy spółka jawna
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Pracownik inwentaryzacji: CZELADŹ

Zatrudnimy chętne osoby do pracy w charakterze pracownika inwentaryzacji (liczenie asortymentu). Inwentaryzacja odbędzie się w miejscowości w Czeladzi w następujących terminach: data: 05.11.2024, sklep w CH M1, godz. rozpoczęcia 21:30 data:..

2024-09-20 08:20:28
28 - 29 zł
www.OptiJob.pl
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Czeladź