Dzisiejsze oferty pracy Choszczno

Znaleźliśmy 2 oferty

Księgowy

Zakres obowiązków:Księgowy Wymagania: Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określonyOpis oferty:Oferta dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracySposób aplikowania:za pośrednictwem urzęduMiejsce pracy: Choszczno, powia

2024-05-16 18:41:32
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie

Stanowisko ds. rozliczeń

Stanowisko ds. rozliczeń3346204Obowiązki Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Zapewnia obsługę kont płatników w zakresie rozliczeń.Wymagania Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy: Niezbędne: wykształcenie średnie Mile widziane:

2024-05-16 11:00:20
ZUS
Wczoraj z gowork.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Choszczno