Dzisiejsze oferty pracy Bolechowo-Osiedle

Znaleźliśmy 3 oferty

Sprzątaczka biurowa z orzeczeniem Bolechowo 723...

"EZT" to firma z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży usług czystościowych. Aktualnie poszukujemy osoby do utrzymania czystości biur, korytarzy, sanitariatów i pomieszczeń socjalnych i klatek schodowych w Bolechowie. Posiadamy również oferty..

2024-05-15 14:27:24
Zakłady Usługowe
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Lakiernik/ lakierniczka

Zakres obowiązków:- przygotowanie powierzchni do szpachlowania i szlifowanie- malowanie podkładu oraz olejowanie aut przed lakierowaniem- aplikacja podkładu, farb bazowych, farb akrylowych, lakierów bezbarwnychPraca na dwie zmiany 6-14, 15-23 Wymagan

2024-05-15 18:41:36
do 7000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Solaris Bus Coach sp. z o.o
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Elektryk/elektryczka

Zakres obowiązków:- montaż urządzeń i układów elektronicznych oraz instalacji HV- montaż dodatkowych urządzeń systemu informacji pasażerskiejPraca na dwie zmiany 6-14, 15-23 Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodoweUprawnienia: u

do 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Bolechowo-Osiedle