Dzisiejsze oferty pracy Bielsk Podlaski

Znaleźliśmy 3 oferty

Praca

Watchout (Rijndijk Okolice Hagi praca na szklarniach z kwiatami Pakowanie i sortowanie owoców i warzyw pakowanie sałatek -Praca dla par/singli/znajomych bez wymagań Umowa , zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zapewnione, transport do pracy Przyjazdy na

2024-05-15 13:11:04
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
holenderski
Wczoraj z lento.pl

Operator koparko-ładowarki

Zakres obowiązków:Obsługa koparko - ładowarki i koparki Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweUprawnienia: Operator koparkoładowarkiInne wymagania: Mile widziane uprawnienia do obsługi koparki oraz doświadczenie zawodowe na stanowis

2024-05-15 18:41:30
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Infra instal spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim

Pracownik fizyczny

Zakres obowiązków:Układanie kostki, pomoc przy wykonywaniu sieci wodno - kanalizacyjnych Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLNSystem wynagradzania:Czasowy ze stawką godzinowąRodzaj umowy:Umowa o pr

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Bielsk Podlaski