Dzisiejsze oferty pracy Białogard

Znaleźliśmy 5 ofert

Doradca Klienta- umowa zlecenie Nowe

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy - zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji - dbanie o najwyższą jakość obsługi WYMAGANIA: - Spróbuj! Nie wymagamy od Ciebie doświadcze

2024-05-16 11:30:23
PeoplePro
Dzisiaj z aplikuj.pl

Sprzedawca - Kasjer | ul. Staromiejska Nowe

Białogard Sprzedawca - Kasjer | ul. Staromiejska, 78-200

2024-05-16 17:05:10
Biedronka
Dzisiaj z pracawbiedronce.pl

Praca wakacyjna w markecie Nowe

Zatrudnimy DO PRACY WAKACYJNEJ W MARKECIE osoby pełnoletnie - na stanowisko kasjer - sprzedawca SZUKASZ ZAJĘCIA, KTÓRE POZWOLI CI ZAROBIĆ NA WŁASNE POTRZEBY? CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? PRZYJDŹ DO NAS! ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ: wykł

2024-05-16 13:40:07
DINO POLSKA S.A
4,1
Dzisiaj z Employsystem

Wychowawca w hufcu pracy Nowe

Zakres obowiązków:prowadzenie grupy wychowawczej, realizacja programów dydaktyczno-wychowawczych, prowadzenie zajęć, działania opiekuńcze, rekrutacje Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczneInne wymagania:

2024-05-16 18:41:32
od 4920 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Zachodniopomorska Wojewódzka Komenda Ochotniczych...
Dzisiaj z Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Szwaczka Nowe

Zakres obowiązków:szycie odzieży i innych wyrobów włókienniczych. Praca w systemie akordu indywidualnego. Przy wypracowanym akordzie premia uznaniowa Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżoweUprawnienia: Kurs kroju i szyciaInn

od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Kamus sp. z o.o. sp.komandytowa

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Białogard