Dzisiejsze oferty pracy Biała Podlaska

Znaleźliśmy 4 oferty

Praca przy ogrodzeniach betonowych okolice Biała...

Zatrudnię Przy Produkcji Ogrodzeń Betonowych - Okolice Białej Podl. Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu. Kontakt: 693 261 645 http://ogrodzenia-promyk.pl/

2024-05-02 13:12:15
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ogrodzenia-promyk.pl
Wczoraj z lento.pl

Magister-7500 netto- Biała Podlaska

Apteka Słoneczna w miejscowości BIAŁA PODLASKA zatrudni MAGISTRA FARMACJI Osobie zatrudnionej na powyższym stanowisku oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne w

2024-05-02 09:10:01
Wczoraj z praca.farmacja.pl

Policjant

Zakres obowiązków:ochrona życia i zdrowia ludzi oraz mienia przed bezprawnymi zamachami naruszającymi te dobra, ochrona bezpieczeństwa i porządku publicznego, w tym zapewnienie spokoju w miejscach publicznych, inicjowanie i organizowanie działań mają

2024-05-02 18:41:23
6427 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W LUBLINIE
2,9
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Kierowca samochodu dostawczego

Zakres obowiązków:przewóz towarów po Europie Wschodniej oraz UE pojazdem do 3,5 t., Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweJęzyki: białoruski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawan

od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Biała Podlaska