Praca Doświadczenie nie wymagane w Czerwonaku

Znaleźliśmy 3 oferty

Młodszy Elektryk (bez doświadczenia), od zaraz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: montaż wiązek elektrycznych oraz elektrycznych urządzeń w naszych pojazdachwykonywanie zmian w instalacji elektrycznej zgodnie z dokumentacją technicznąpodłączanie urządzeń elektrycznych i uruchamianie pojazdówuczestnictwo w szkole

2024-05-20 21:25:40
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
Gi group poland s.a
9 dni temu z infopraca.pl

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego

2024-03-26 15:37:15
GI Group
64 dni temu z hrlink.pl

Produkcja – zatrudnimy bez doświadczenia

-sprawdzanie stanu technicznego wyrobu gotowego -ułożenie i zafoliowane gotowego asortymentu -okleinowanie towaru

2024-05-24 17:55:27
FALLWORK Sp. Z O. O
5 dni temu z fallwork.pl