Praca dla kucharzy w Szwecji

Miejsce pracy: Båstad
Kraj: Szwecja
Poszukujemy kucharzy do pracy w Szwecji nad morzem. Jeśli znasz j. angielski i posiadasz doświadczenie zgłoś się do nas! Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy!
• Stawka: 14-16€/h (zarobisz nawet do 14 500 zł na rękę!)
• Termin: od zaraz do 30.09.2024 (z możliwością przedłużenia)
• Miejscowość: Båstad
Oferujemy:
• Atrakcyjna stawka 14-16€/h na rękę
• BEZPŁATNE ubezpieczenie na terenie Szwecji
• Możliwość zakwaterowania
• Możliwość wyżywienia
• Zatrudnienie na polskiej umowie + delegacje - stały kontakt z polskim koordynatorem
• Zagwarantowane wynagrodzenie do 15-ego dnia każdego miesiąca
• Możliwość zwrotu kosztu pierwszego dojazdu do 200 €
• Zaliczki przez pierwszy miesiąc współpracy
• Premia za polecenie pracownika
Obowiązki
• Praca na stanowisku samodzielnego kucharza
Nasze oczekiwania:
• Doświadczenie na stanowisku kucharza min. 3 lata
• Znajomość j. angielskiego - poziom komunikatywny

Gwarantujemy:

• Opiekę dedykowanego koordynatora, który jest z Tobą w stałym kontakcie (zawsze się dodzwonisz lub dostaniesz szybką odpowiedź SMS)
• Szybkie rozwiązywanie problemów, z którymi możesz się spotkać
• Pierwszeństwo w dostępie do nowych ofert dla stałych pracowników
• Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem
• Najwyższą jakość obsługi - rekrutacja jest przyjazna i bardzo sprawna

Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi

Oferty pracy Rekruter Andrzej

Dortmund
2 tygodnie temu z Nuzle