Praca dla HYDRAULIKA w Niemczech

Miejsce pracy: Stuttgart
Kraj: Niemcy
hydraulik - Stuttgart oraz pozostałe miejscowości w Niemczech

Opis Stanowiska:

Firma Work Expert Agency poszukuje doświadczonego hydraulika dołączającego do naszego zespołu w miejscowości Stuttgart . Poszukujemy osoby o solidnych umiejętnościach hydraulicznych, zaangażowanej w pracę i gotowej do podejmowania wyzwań.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy jako hydraulik .
Znajomość systemów hydraulicznych.
Umiejętność diagnozowania i naprawy usterek hydraulicznych.
Zdolność do czytania rysunków technicznych.
Samodzielność w pracy oraz dobra organizacja czasu pracy.
Znajomość języka niemieckiego mile widziana

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie niemieckiej.
Atrakcyjne wynagrodzenie z premią uzależnioną od wyników.
Narzędzia i sprzęt potrzebne do pracy.
Przyjazne środowisko pracy.
Możliwość rozwoju zawodowego.

Obowiązki:

Diagnozowanie i naprawa usterek w systemach hydraulicznych.
Montaż, demontaż i konserwacja układów hydraulicznych.
Współpraca z innymi członkami zespołu.

Jak Aplikować:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: workexpert79@gmail.com w tytule wiadomości wpisując "Aplikacja - hydraulik .

Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi

O firmie Work Expert Agency Sp. z o.o.

  • Work Expert Agency Sp. z o.o.
  • Tel.: 780-530-559
  • Szprotawa

Oferty pracy Work Expert Agency Sp. z o.o.

Instalator fotowoltaiczny
Braunsbach, Niemcy
miesiąc temu z pracuj.pl
Elektryk
Bergheim, Niemcy
Leverkusen
2 miesiące temu z Nuzle