Praca Górnik Czechy

Znaleźliśmy 3 oferty

Górnik pod ziemią

„ALPEX” Przedsiębiorstwo Budownictwa Górniczego Sp. z o. o. funkcjonująca nieprzerwanie 30 lat na rynku robót górniczych ogłasza rozpoczęcie naboru pracowników do pracy pod ziemią w kopalniach węgla kamiennego w Republice Czeskiej, położonych bezpośr

2024-04-29 18:00:04
„ALPEX” Przedsiębiorstwo Budownictwa Górniczego...
Karviná
4 dni temu z gowork.pl

Górnik ścianowy

Zakres obowiązków:• wykonywanie prac górniczych przy eksploatacji węgla w ścianie,• sterowanie obudową mechaniczną, ustawianie stojaków hydraulicznych,• sterowanie kombajnem ścianowym lub strugiem,• oczyszczanie obudowy łukowej za ścianą,• wiercenie

2024-02-10 18:41:06
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
OKD a.s
83 dni temu z Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu

Górnik przodkowy z dodatkiem rekrutacyjnym

Zakres obowiązków:• wykonywanie prac górniczych przy drążeniu chodników,• ustawianie obudowy chodnika, jej okładanie i wypełnianie wyłomów,• współpraca przy pozostałych pracach podczas drążenia Wymagania:Wymagania pożądane: Język: czeski, w mowie - A

OKD a.s

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Czechy