Praca Budowa domów

Znaleźliśmy 105 ofert

MURARZ - BUDOWANIE DOMÓW

LIMNUSWORK Sp. z o.o.Sp.k. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Pols

2024-04-29 18:00:11
LimnusWork
5,0
Massing
3 dni temu z gowork.pl

Asystent / Asystentka Inżyniera Budowy – domy...

Twój zakres obowiązków, Analiza projektów budowlanych i dokumentacji technicznej, Wykonywanie przedmiarów robót, Sporządzanie zapytań ofertowych oraz pozyskiwanie ofert, Zamawianie materiałów budowlanych, Koordynowanie zamówień sprzętu na budowę,..

2024-04-18 16:40:29
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
EURODOMY
14 dni temu z pracuj.pl

Budowlaniec - Malarz Tapeciarz

Twój zakres obowiązków, malowanie, tapetowanie, prace wykończeniowe, przygotowywanie powierzchni..

2024-04-22 12:40:40
INJOBS.PL Sp. z o.o. Zweigniederlassung...
Niemcy
10 dni temu z pracuj.pl

Pracownik budowlany (przy budowie domów)

Zakres obowiązków:Pracownik budowlany przy budowie domów na terenie województwa śląskiego i małopolskiego.Pracodawca zapewnia dowóz z Zawiercia lub Przyłubska. Praca w godzinach 7:00-15:00 Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepeł

2024-04-02 18:41:21
do 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Usługi Remontowo-Budowlane Bogusław Pułtorak
30 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Murarz

Zakres obowiązków:Murowanie domów jednorodzinnych.Miejsce wykonywania pracy: woj. śląskie.Pracodawca zapewnia dowóz.Po okresie próbnym dalsza współpraca. Wymagania:Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweUprawnienia: Prawo jaz

2024-02-19 18:41:04
od 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
dambud - budowa domów jednorodzinnych damian...
73 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Budowa domów