Praca Programista Bochum

Znaleźliśmy 4 oferty

Programista / operator tokarek/frezarek ..

Wymagania Wymagania: ukończone szkolenie zawodowe jako operator maszyn skrawających w technologii toczenia/frezowania, pożądane doświadczenie zawodowe, idealne doświ

2024-05-11 06:31:02
Trenkwalder
3,0
Bochum
Wczoraj z mycv.pl

Programista/operator tokarek/frezarek CNC z j...

Zakres zadań: konfiguracja i obsługa najnowocześniejszych 3- i 5-osiowych frezarek CNC oraz/lub ustawianie i obsługa najnowocześniejszej tokarki karuzelowej (WEILER, Geminis) z samodzielnym tworzeniem programów na maszynie (Siemens Sinumerik 840D / F

2024-05-06 11:53:57
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Bochum
6 dni temu z jobs.pl

2024-04-27 05:25:42
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Trenkwalder
3,0
Bochum
15 dni temu z infopraca.pl

Programista / operator tokarek/frezarek CNC z...

2024-04-26 19:17:53
Trenkwalder
3,0
Bochum
16 dni temu z praca.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Bochum