Praca Operator wózka widłowego Berlin

Znaleźliśmy 5 ofert

Operator wózka widłowego – okolice Berlina

OFERUJEMY: Wynagrodzenie: 2 500 – 2 600 euro brutto miesięcznie Zapewniamy zakwaterowanie w mieszkaniach Całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec Pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Niemiec Ubezpieczenie podstawowe i

2024-05-14 08:28:10
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Ideal
4 dni temu z lento.pl

Operator wózka widłowego - Berlin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Transport wewnętrzny - Obsługa wózka widłowego - Rejestr zabrudzeń i uszkodzeń mat podłogowych na kartce WYMAGANIA: - Doświadczenie w pracach magazynowych oraz jako operator wózka widłowego - Samochód oraz prawo jazdy - Język nie

2024-05-13 07:30:10
Sternjob Sp. z o.o
Niemcy
5 dni temu z aplikuj.pl

Operator wózka widłowego - wysoki skład

Jakie będą Twoje zadania?Obsługa w ózka wysokiego składowaniaInne prace magazynowePoszukiwane kompetencje:Uprawnienia na obsługę w ózk ów widłowych. Wymagane niemieckie uprawnienia (dla os ób bez uprawnień jest możliwość bezpłatnego kursu z polskim i

2024-05-06 11:53:49
Rodzaj pracy: Stała
Berlin
12 dni temu z jobs.pl

Operator wózka widłowego – okolice berlin

Zakres obowiązków:Przyjmowanie i kontrola kompletności towarów,rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych.OFERUJEMY: Zapewniamy zakwaterowanie w mieszkaniach Całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec Pomoc w zorga

2024-05-14 18:41:18
od 10675 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
IDEAL WORK GERMANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ...
Berlin, Niemcy
4 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Magazynier/operator wozka widlowego w Berlinie

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio dla niemieckiej hurtowni papierniczej.Niemiecka firma z Berlina obecnie poszukuje kilku pracownikow na stanowisko:MAGAZYNIER (praca z wozkiem widlowym) lub komisjonerMiejsce pracy: BE

2024-05-11 11:00:19
Sanrusen
Berlin
7 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Berlin