Praca Murarz Belgia

Znaleźliśmy 2 oferty

Murarza zatrudnię Belgia Nowe

Zatrudnię murarza. Praca na umowę lub B2B. Wypłaty w terminie . Zapewnione zakwaterowanie ( pokój 2 osobowy ) , dojazdy do pracy, ubrania robocze . Mile widziane prawo jazdy . Znajomość języka angielskiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem al

2024-05-04 00:07:45
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
biuro.budowa
Dzisiaj z lento.pl

Murarz Belgia

Opis stanowiska:Długotrwała umowa na warunkach belgijskichGodziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.murowanie dom ów jednorodzinnych wg. planu technicznegoWymagania:znajomość języka angielskiegodoświadczenie na stanowisku murarzaprawo jazd

2024-05-03 11:53:56
Rodzaj pracy: Stała
Belgia
Wczoraj z jobs.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Belgia