Praca Monter Bayreuth

Znaleźliśmy 4 oferty

MONTER SZAF STEROWNICZYCH - Bayreuth, Niemcy

BestHill Work to prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy, posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434. Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill

2024-04-29 04:40:09
BestHill Work
Norymberga
5 dni temu z Employsystem

Monter instalacji tryskaczowych / Przeciwpożarowych...

Opis stanowiska:Miejsce pracy: gł ównie 95444 Bayreuth, Bawaria południowe NiemcyPraca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminieUmowa o pracę na okres stały z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miasta G öttingenPraca j

2024-05-03 11:53:49
Rodzaj pracy: Stała
Bayreuth
Wczoraj z jobs.pl

Monter ślusarz– ok. Bamberg/Bayreuth, Niemcy

Opis stanowiska pracy Ardna Sp. z o.o. wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10768Poszukuje osób do pracy w Niemczech na stanowisku: Monter ślusarz Miejsce pracy: ok. Bamberg/ Bayreuth, Niemcy Data rozpoczęcia: 15.04.2024 Pracodawca of

2024-04-29 18:00:05
Ardna Sp. zo.o
ok. Bamberg/Bayreuth
5 dni temu z gowork.pl

Monter instalacji sanitarnych

Zakres obowiązków:Do Twoich obowiązków należy:- rozprowadzanie imstalacji sanitarnych zgodnie z dokumentacją;- układanie instalacji wodnej ,odpływowej, gazowej;- przeprowadzanie prac serwisowych,przeglądów i napraw. Wymagania:Wymagania konieczne: Jęz

2024-01-13 18:40:58
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Kolb + Sohn Personaldienstleistungen GmbH
Bayreuth, Niemcy
112 dni temu z Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Bayreuth