Praca Bartek w Wildze

Znaleźliśmy 2 oferty

SPRZEDAWCA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: - Wykształcenie: zasadnicze zawodowe - Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: - Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN - System wynagrodzenia: Czasow

2024-04-16 07:31:17
Mb bartek karol lach
16 dni temu z aplikuj.pl

Sprzedawca

Zakres obowiązków:obsługa sklepu stacjonarnego, zamawianie towaru, wprowadzanie towarów do systemu komputerowego, układanie towarów na półce, utrzymywanie porządku w należytym porzadku. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodow

2024-04-15 18:41:14
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
17 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie