Praca Wulkanizator Austria

Znaleźliśmy 5 ofert

Monter Opon / Wulkanizator

Opis stanowiska:Montaż i wymiana opon w samochodach osobowych, busach Mycie i kontrola stanu oponMagazynowanie oponMożliwość długoterminowa wsp ółpracaWymagania:Doświadczenie na podobnym stanowiskuKomunikatywna znajomość języka niemieckiego - mile wi

2024-04-27 11:53:49
Rodzaj pracy: Stała
Firma Allpersona GmbH
6460 Imst - Tirol
2 dni temu z jobs.pl

Opis stanowiska:Montaż i wymiana opomKontrola stanu oponWymagania:Doświadczenie na podobnym stanowiskuKomunikatywna znajomość języka niemieckiegoPrawo jazdy kat. B + AutoOferujemy:Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od umiejętności i doświad

2024-04-20 11:53:53
Sankt Johann in Tirol
9 dni temu z jobs.pl

2024-04-17 11:53:47
12 dni temu z jobs.pl

Firma PERSPEKTIVA (Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281)od kilkunastu lat świadcząca usługi rekrutacji personelu do krajów UE dla swoich partnerów poszukuje osób do pracy w Austrii jako Monter Opon / WulkanizatorOpis stanowiska:Montaż i wymiana

2024-04-08 21:25:35
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Perspektiva Doradztwo Personalne Outsourcing...
Austria, Różne miasta
21 dni temu z infopraca.pl

Monter Opon / Wulkanizator Nowe

Allpersona Agencja pośrednictwa pracy, która od 2002 roku prężnie działa na rynku niemieckim i austriackim. Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Oferujemy legalne oraz ucz

2024-04-29 18:00:05
Allpersona GmbH
6020 Innsbruck
Dzisiaj z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Austria