Praca Technik Austria

Znaleźliśmy 2 oferty

Technik obróbki metali

Opis stanowiska:Praca w fabryce przy obr óbce metali.Wymagania:- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego- doświadczenie w/w pracy- prawo jazdy kat. B- własny transportOferujemy:- zatrudnienie na austriackich warunkach- stawka godzinowa 16,65 Euro/

2024-05-15 11:53:53
Rodzaj pracy: Stała
Müurzzuschlag
Wczoraj z jobs.pl

TECHNIK/ELEKTRYK

Praca w 4662 Laakirchen AustriaTECHNIK/ELEKTRYKWynagrodzenie ok.2400 € netto- Prace konserwacyjne i naprawcze- Naprawy i rozwiązywanie problem ów- Bieżąca optymalizacja maszyn i system ów produkcyjnych- Rozwiązywanie problem ów, analiza usterek i wym

Austria

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Austria