Praca Operator wózka widłowego Austria

Znaleźliśmy 4 oferty

Operator wózka widłowego Austria

Miejsce pracy: 9918 Strassenzadania:obsługa wózka widłowego Oferujemy:· austriacka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne· Wynagrodzenie: 2 200 Euro netto miesięcznie - na rękę - możliwość wypracowywania nadgodzinosoby zainteresowane prosimy o pr

2024-05-20 05:25:39
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
EastGate Recruitment
5,0
Austria, Wiedeń
5 dni temu z infopraca.pl

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu. Nie

2024-05-15 13:40:06
ImpactJob
5,0
Austria, Sankt Valentin
10 dni temu z Employsystem

Operator wózka widłowego

Zakres obowiązków:obsługa wózka widłowego Wymagania:Wymagania konieczne: Uprawnienia: operator wózków widłowych, obsługa wózków widłowych UDT II WJOWymagania pożądane: Zawód: Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)Wykształcenie: średnie ogól

2024-05-14 18:41:20
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
AUSTRIA JUICE POLAND SP.ZO.O
4,0
11 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Informacje podstawoweMiejsce pracy: Kolejowa 31, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskieZakres obowiązków: obsługa wózka widłowegoRodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określonyWymiar etatu: 1Zmianowość: trzy zmianyLiczba godzin w tygodni

2024-05-15 11:00:18
4,0
10 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Austria