Praca Elektronik Austria

Znaleźliśmy 4 oferty

Elektronik/ mechatronik

Oferujemy:zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecka umowa o pracę (nie w delegacji)atrakcyjne wynagrodzenie 14,84 EUR brutto / miesiąc + 26,40 EUR diety na dzień pracy (dieta w tzw. Abreisetag wypłacana odpowiednio: powyżej 5 godzin - 13,20 E

2024-05-08 11:54:10
Ebbs
11 dni temu z jobs.pl

ELEKTRYK/ ELEKTRONIK

Opis stanowiska:Testowanie instalacji elektrycznych, elementow i podzespolow i oprogramowaniaKontrola poprawnosci dzialania elementow i podzespolow i oprogramowaniaWyszukiwanie i eliminowanie bledowWymagania:Wykształcenie jako elektryk, elektromonter

2024-05-08 11:53:54
Rodzaj pracy: Stała
Zell am See

Opis stanowiska:Obsługa maszyny do lutowania płytek drukowanychtestowanie serii obwod ów drukowanych ręcznie lub za pomocą odpowiednich urządzeń testujących, naprawa zwrot ów od klient ówMontaż końcowy kompletnych urządzeń , Lutowanie, Wymagania:Wyks

6330 Ebbs - Tirol

ELEKTRYK/ ELEKTRONIK; Praca z zakwaterowaniem

Opis stanowiska:Montaż instalacji i urzadzen elektrycznych Pomiarysprawdzanie poprawnosci dzialaniaWymagania:Wykształcenie jako elektryk, elektronikDoświadczenie w zawodzieUmiejętność pracy w zespole Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckie

Tyrol

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Austria