Praca Architektura wnętrz w Nowym Targu

Znaleźliśmy 3 oferty

Architekt/Asystent architekta/kreślarz - Revit...

Osoby nie posiadające co najmniej rocznego doświadczenia w programie Revit prosimy o nie przesyłanie CV. Do biura w Nowym Targu poszukujemy osoby na stanowisko architekt /kreślarz. Wymagania: Znajomość..

2024-03-24 10:23:21
Systemy Inżynierii Sanitarnej
5 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Architekt z biegłą znajomością programu Autocad

Poszukujemy osoby na stanowisko Architekt z biegłą znajomością programu Autocad. Wymagane minimum roczne doświadczenie w biurze projektowym

2024-01-02 11:19:21
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
Systemy Inżynierii Sanitarnej
87 dni temu z lento.pl

Architekt/Asystent architekta/kreślarz - Revit...

Opis stanowiska: Osoby nie posiadające co najmniej rocznego doświadczenia w programie Revit prosimy o nie przesyłanie CV. Do biura w Nowym Targu poszukujemy osoby na stanowisko architekt /kreślarz. Wymagania: Znajomość programów. - Revit (minimum rok

2024-01-02 11:19:52
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
Systemy Inżynierii Sanitarnej
87 dni temu z lento.pl
Podobne oferty pracy

Płatny staż /praktyka architektura wnętrz

Zatrudnimy architekta wnętrz lub projektanta wnętrz na stanowisku architekta i doradcy klienta . Wymagania i umiejętności: -Wykształcenie kierunkowe lub w trakcie studiów na kierunku architekta wnętrze -Dobra znajomość programów Auto Cad, Corel/Photo

2024-02-21 03:01:20
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Inna
VICTORIA
Kraków +64km
37 dni temu z lento.pl

Praktyka/staż architektura wnętrz , krajobrazu

Wymagania i umiejętności: Wykształcenie kierunkowe lub w trakcie studiów na kierunku architekta wnętrze Dobra znajomość programów Auto Cad, Corel/Photoshop Mile widziana obsługa 3D Max, Chęć rozwoju i zdobywania wiedzy w praktyce dla studenta . Znajo

2024-01-30 16:18:14
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
VICTORIA
Kraków +64km
59 dni temu z lento.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Architektura wnętrz Nowy Targ

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 72 899 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy